Pobieram napis testowy

POBIERAM

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo czeka się na pakiety po opłaceniu zamówienia?

Pakiety automatycznie, od razu przyjdą na maila podanego przy składaniu zamówienia - nie powinnaś czekać dłużej niż godzinę.

 

Po kliknięciu w przycisk POBIERZ - pobiorą się na urządzenie. Jeśli będzie problem z pobraniem tego na telefon - spróbuj na komputerze.

Nie widzę pakietów na swoim mailu - co zrobić?

Sprawdź wszystkie foldery - spam, oferty i tak dalej, ponieważ czasami wiadomość z dostępem do pakietów trafia do innego folderu. Szukaj maila ze sklepu 1koszyk.

 

Na ten mail podany przy składaniu zamówienia przyjdzie link pozwalający zalogować się do panelu z którego będzie możliwość wejścia na stronę i pobrania pakietów.

 

2 opcja - zaloguj się TUTAJ jako "Jestem kupującym" podając adres mail który podawałaś przy składaniu zamówienia. Pobierz grafiki z Twojego konta klienta.

 

Jeśli mimo wszystko po opłaceniu zamówienia nie możesz pobrać pakietów - skontaktuj się ze mną mailowo kontakt@patsdesigner.pl

Zakupiłam pakiety i co dalej?

  1. Otwórz maila z zamówieniem i kliknij przycisk POBIERZ.
  2. Pliki pobiorą się automatycznie na dysk w Twoim telefonie lub do rolki aparatu.
  3. Otwórz aplikację Pliki/Dysk, a następnie znajdź pobrany plik.
  4. Po kliknięciu w plik - on automatycznie się rozpakuje na dysku.
  5. Teraz możesz korzystać z pobranych plików. Wszystkie tła pobierz do swojej rolki aparatu, a ikonki tylko te, które w danej chwili chcesz wykorzystać (jest ich bardzo dużo i niepotrzebnie, abyś całą ilość miała w galerii).
  6. Nagłówki, ramki i dodatki używaj kopiując bezpośrednio z Plików/Dysku i wklejaj na swoje grafiki. (Zapisanie w galerii może spowodować zapisanie się z białym tłem.)
  7. Jeśli chcesz Tworzyć grafiki np. Canvie i tam wstawiać nagłówki na grafiki: z dolnego panelu wybierz PRZESYŁANIE > PRZEŚLIJ PLIKI > WYBIERZ PLIKI. Przeniesie Cię do dysku w którym są zapisane nagłówki.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak! Faktura automatycznie przyjdzie na maila po opłaceniu zamówienia.

Wystawiamy faktury na osoby prywatne oraz firmy. Dane do faktury podaj podczas składania zamówienia. Jeśli chcesz fakturę zagraniczną - skontaktuj się ze mną mailowo na kontakt@patsdesigner.pl

Moje nagłówki zapisują się z białym/czarnym tłem - jak to zmienić? 

Pakiety nagłówków i ramek nie posiadają tła. Takie tło może pojawić się, kiedy zapisujesz grafiki w rolce aparatu w telefonie.

Aby tego uniknąć - zapisz pakiety na dysku google lub w "plikach" na iphone i stąd kopiuj swoje napisy i wklejaj bezpośrednio na Instagram stories.

2 sposób - zapisz pakiety i twórz grafiki na komputerze.

 

Przygotowałam też dla Ciebie instrukcję dostępną POD TYM LINKIEM.

Czy jest możliwość zmiany kolorystyki teł i ikonek?

Tak, jest możliwość spersonalizowania pakietu pod kolorystykę Twojej firmy.

W tym celu skontaktuj się ze mną na IG, FB lub mailowo kontakt@patsdesigner.pl

Jakie są formy płatności? 

 

Przelewy online, BLIK, przelew tradycyjny

Obsługujemy płatności automatyczne takie jak mTransfer, Przelewy24 Banku BZWBK, iPKO i wiele więcej, szybkie przelewy online, płatności mobilne BLIK oraz przelewy tradycyjne.

 

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

Zapisz sie do newslettera

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

© Copyright 2024 PATSDESIGNER